O nás

FIT Family RÁDIO je súkromné internetové rádio. Nezávislé, vysielajúce cez internet na celom svete. Program je zostavený podľa formátu HOT AC.  Oslovujeme  poslucháča vo veku od 18 do 60 rokov. Vo vysielaní nechýba hudba pre všetky vekové generácie, najväčšie
hity 80-tych, 90-tych rokov a súčasnosť. Moderátori vysielajú naživo denne  3 -10 hodín  , žiadne spravodajstvo, politické relácie , len informácie z nášho regiónu, čo sa pripravuje v športe, kultúre. Prezentujeme malých a stredných podnikateľov, firmy, podporujeme mladé hudobné kapely.

Prečo FIT Family RADIO?

Hudbe sa venujem už 34 rokov a za tú dobu som odohral a odmoderoval veľké množstvo akcií po celom Slovensku. V posledných rokoch  sa podieľam na rôznych športových akciách, s manželkou  budujeme novú značku FIT JUMP® pod záštitou občianskeho združenia FIT Family CLUB a vidím, ako je ťažko presadiť sa na mediálnom  trhu, keď „nekopete“ za tú správnu stranu. Preto sme sa rozhodli vybudovať regionálne internetové rádio. Spojiť všetky naše aktivity a zastrešiť ich mediálne a zároveň pomôcť aj ostatným športovým  a spoločenským klubom , organizáciám, obciam, mestám a všetkým, čo robia niečo pre svoje zdravie , komunitný a spoločenský rozvoj a okolie.

FIT Family RADIO - rádio pre Vaše telo a dušu

Sme prvé internetové rádio na Slovensku ,ktoré nie je samohrajka ale moderované rádio čím sme sa zaradili do prvej  TOP 15 rádií na Slovensku. Oslovujeme Slovákov v zahraničí, spájame ľudí a motivujeme poslucháčov z rádiom a tým máme spätnú väzbu, čo sa im páči, čo potrebujú a tomu prispôsobiť vysielaciu štruktúru rádia pre poslucháčov. Sme rádio, ktoré ich počúvaním zabaví, ale aj poradí. Tým, že vysielame cez internet nie sme viazaní signálom a môže nás počúvať ktokoľvek a kdekoľvek na svete. Máme vybudované špičkové rozhlasové štúdio, v ktorom  vysielame 24 hodín denne  a aj živé live vysielanie.

Sme rádio pre celú „FAMILY“.

Ďalšie fakty?

  • má program zostavený podľa formátu HOT AC a vysiela 24 hodín denne s 12 hodinami denného plne moderovaného naživo. Svojim obsahom dokážeme osloviť poslucháča vo veku od 18 do 60 rokov. Vo vysielaní nechýba hudba pre všetky vekové generácie, najväčšie hity 80-tych, 90-tych rokov až po súčasnosť.
  • chceme byť tam, kde sa niečo deje a informovať o tom všetkých ľudí.
    Propagácia Vašej značka a tovaru , pozvánky na rôzne udalosti sa takto už dnes dostanú nielen do Vášho regiónu , do každého kúta Slovenska , ale aj do viac ako 70 krajín sveta , kde majú u nás silnú počúvanosť rodáci žijúci v zahraničí. Aj pre nich sú informácie o dianí z domova veľmi zaujímavé a zároveň žiadané. S nami si budujete svetovú značku.
  • vám zabezpečí služby v oblasti hudobných , spoločenských či športových udalostí , prenájmu zvukovej a svetelnej techniky , služby moderovania a Dj.
  • podporuje kultúrne , spoločenské , športové , hudobné , charitatívne aktivity.

 

 

“ Staňte sa súčasťou jedinečného projektu na Slovensku rádia bez hraníc – FIT Family RADIA.. ”